Kaip kuriame el.parduotuves?

Aiškus projekto kūrimo procesas

Pasirašoma sutartis

Gavę jūsų užklausą pirmiausiai išsiaiškiname jūsų poreikius bei nustatome, kokio tipo, funkcionalumo projektas jums būtų tinkamiausias. Suderinus visas projekto detales, pasirašome sutartį, kurioje aiškiai nurodomi atlikimo terminai, paslaugų kaina bei visa kita informacija.

Dizaino kūrimas

Pasirašius sutartį bei aptarus visas detales elektroninė parduotuvė pradedama kurti. Pirmiausiai kuriamas individualus dizainas, baneriai bei visa grafinė medžiaga, kurią klientas matys apsilankęs jūsų parduotuvėje. Tarpiniai rezultatai publikuojami jums bent keletą kartų, jūs galite nurodyti, kokias papildomas korekcijas atlikti.

Sistemos funkcionalumas

Įdiegiami, konfigūruojami ar kuriami jūsų verslui reikalingi moduliai/funkcionalumai. Konfigūruojami prekių pristatymo, apmokėjimo moduliai. Įvedama tekstinė informacinių puslapių informacija. Importuojamos tiekėjų prekės arba sukuriamas automatinis prekių importas ir atnaujinimas iš tiekėjo xml/csv/xls failų.

Optimizavimas

Sistema optimizuojama. Pirmiausiai atliekama vidinė seo optimizacija, jog elektroninė parduotuvė taptų draugiška google paieškai. Sukuriamas sitemap, prijungiami analitiniai įrankiai google analytics, google search console. Parenkamas ir konfigūruojamas tinkamiausias cache sprendimas. Analizuojama sistemos greitaveikia bei techninė optimizacija pagal gtmetrix bei google pagespeed insights ir atliekami reikiami pakeitimai.

Testavimas

Galiausiai yra testuojami visi pagrindiniai elektroninės parduotuvės mazgai. Taisomos dizaino, techninės pusės, integracijose paliktos klaidos, jeigu tokių yra. Klientas supažindinamas su pagrindinėmis admin aplinkos funkcijomis, persiunčiama informacija, kaip naudotis šiomis funkcijomis bei toliau konsultuojama iškilus betkokiems klausimams.

Viskas vienoje vietoje

Mes siūlome visą kompleksą paslaugų skirtų elektronei prekybai pradėti ar vystyti - elektroninių parduotuvių kūrimas, individualių sprendimai, prekių tiekėjų importas, elektroninės parduotuvės su mūsų siūlomų tiekėjų sąsajomis, google adwords reklamos paslaugos. Visa tai rasite pas mus, jums nereikės ieškoti tiekėjų bei atskirų sričių specialistų, tai leis sutaupyti daug laiko ir pinigų.
seo-image-03
seo-image-01

Kodėl mes?

01
Aiški kainodara
Su kiekvienu klientu pasirašome sutartį, kurioje nurodome konkrečia darbų kainą bei trukmę. Galite būti garantuoti, jog galutinė projekto kaina nesikeis ir gausite būtent tai, ką užsisakėte.
02
Praktinė patirtis el. prekyboje
Turime realios patirties elektroninėje prekyboje, kurią panaudojame kuriant elektronines parduotuves savo klientams. Sprendimai paremti gerosiomis praktikomis ir konversijų didinimu.
03
Paprasta naudotis
Admin aplinka pritaikyta asmenims, kurie su programavimu neturi nieko bendra. Jums nereiks jokių specialių įgūdžių pradėti naudotis ir pačiam valdyti elektroninę parduotuvę. Jūs patys galite valdyti užsakymus, sandėlį, kurti naujas prekes, kategorijas, keisti dizaino nustatymus, valdyti mokėjimų, prekių pristatymo būdus ir kita. Viskas pateikiama paprastai ir aiškiai.
04
Individualus dizainas
Sukursime dizainą pagal betkokius jūsų norus. Norite elektroninės parduotuvės atrodančios panašiai į jums patinkančią užsienio elektroninę parduotuvę? Galime padaryti ir tai bei sukurti beveik idealiai vienodą dizainą pagal jūsų duotą pavyzdį.
05
Automatinis prekių importas
Daugiau jokio laiko gaišimo suvedant prekes admin aplinkoje rankiniu būdu. Sukonfigūruosime prekių importą iš XML, CSV, JSON formato prekių tiekėjo importo failo. Prekės importuosis automatiškai, kasdien atsinaujins jų kiekiai, kainos, dydžiai bei kita informacija. Jeigu jūsų norimo tiekėjo nėra mūsų siūlomų tiekėjų sąraše, jums individualiai sukursime jūsų tiekėjo prekių importą. Be to, yra galimybė sukurti algoritmą, kuris tiekėjo prekių pavadinimus, kategorijas, aprašymus bei kitą informaciją išverstų į Lietuvių kalbą (jeigu tiekėjas yra ne iš Lietuvos ir informaciją pateikia kita kalba).
06
Optimizacija didelėms el.parduotuvėms
Sukurti elektroninę parduotuvę, kuri veiktų sklandžiai turint keletą tūkstančių prekių nėra sudėtingas uždavinys. Situacija keičiasi, kai prekių kiekis padidėja iki daugiau nei 5 000 prekių ar netgi >100 000 skirtingų prekių. Turime patirties kuriant elektroninės prekybos projektus talpinančius virš 700 000 prekių, todėl galite būti tikri, jog net ir esant milžiniškiems prekių katalogams, jūsų elektroninė parduotuvė veiks greitai ir bus pilnai optimizuota. Tokios apimties projektai nėra eiliniai, todėl, jeigu jūsų būtent toks, susisiekite su mumis ir aptarsime bendradarbiavimo galimybes individualiai.
07
Kokybės garantija
Sutartyje įsipareigojame pašalinti betkokias mūsų paliktas klaidas bei atsiradusius sutrikimus, jeigu tai susiję su mūsų nekokybiškai atliktu darbu. Šioje srityje dirbame virš 7 metų, tai nėra vienadienis projektas ar papildoma veikla, todėl garantuojame, jog prireikus pagalbos, su mumis galėsite susisiekti ir gauti techninę pagalbą.

Puiki kaina ir aukšta kokybė garantuota!

Kuriame individualius elektroninės prekybos projektus pagal kliento poreikius, taip pat siūlome elektronines parduotuves su vienu ar keleta mūsų siūlomų tiekėjų integracijomis. Galite rinktis iš daugiau nei 20 tiekėjų. Turite savo tiekėją? Sukursime prekių importo integraciją ir jam. Taip elektroninę prekybą galėsite pradėti lengvai ir greitai! Visiems savo atliktiems darbams suteikiame 12 mėnesių garantiją nuo sutrikimų bei klientus konsultuojame nemokamai.
PRADEDANTYSIS
nuo
1090
eur
Viskas ko reikia elektroninei prekybai pradėti.
 • Šabloninis dizainas
 • Lengvai valdoma admin aplinka
 • Galimybė talpinti tūkstančius prekių
 • Neribotas prekių kategorijų, atributų, pasirinkimų, gamintojų kiekis
 • Įvairių vežėjų ir mokėjimo būdų integracijos
 • Jūsų pateiktos informacijos suvedimas
 • Profesionalių banerių sukūrimas
 • Bazinė seo ir greitaveikos optimizacija
 • Vandens ženklas prekių nuotraukoms
 • 12 mėn. garantija nuo sutrikimų
PROFESIONALAS
nuo
1890
eur
Integracijos su tiekėjais ir kiti profesionalūs įrankiai.
 • Visos "Pažengęs" funkcijos
 • Vieno iš mūsų siūlomo ar jūsų paties nurodyto tiekėjo integracija
 • Pilna vidinė seo ir greitaveikos optimizacija
 • Išmanūs pirkti skatinantys iššokantys pranešimai lankytojams
 • Profesionalus prekių filtras optimizuotas tūkstančiams prekių
 • Galimybė klientams siųsti informacinius sms pranešimus
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Individualių funkcijų, integracijų kūrimo galimybė
 • 12 mėn. garantija nuo sutrikimų
 • Pirmus 3 mėn. nemokamos korekcijos (iki 6val.)